Zamierzasz rozpocząć naukę w jednym z poznańskich szkół ponadpodstawowych lub planujesz zostać uczennicą poznańskiej szkoły podstawowej ( klasa VII i VIII) ? Mieszkasz na stałe poza Poznaniem? Dobrze trafiłaś. To miejsce jest stworzone dla Ciebie.
   Nasza bursa umożliwi Tobie rozwijanie zainteresowań, zapewni całodobową opiekę wychowawców, da okazję do uczestniczenia w ciekawych zajęciach, warsztatach rozwijających umiejętności interpersonalne, imprezach i uroczystościach wynikających z tradycji placówki. Tutaj poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie, które przetrwają próbę czasu. Nie zastanawiaj się więc zbyt długo.

Zapraszamy.

„Subkultury, wolność czy ucieczka od wolności?"

« powrót

10.01
2018

10 stycznia odbyły się zajęcia edukacyjne z elementami warsztatowymi dotyczące tematyki subkultur młodzieżowych. Grupa naszych wychowanek w nieco inny, niż zazwyczaj sposób uczestniczyła w zajęciach. Wychowanki angażując się w dyskusję miały do dyspozycji komputery i dostęp do Internetu, dzięki czemu zapoznały się z tematem jeszcze dogłębniej. Dodatkowo dziewczęta własnoręcznie wykonały rysunki przedstawicieli subkultur młodzieżowych, ich symbole oraz notowały charakterystyczne dla nich hasła. Zajęcia przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Po zakończeniu zajęć, prace wychowanek zawieszono na gazetce bursowej.