Zamierzasz rozpocząć naukę w jednym z poznańskich szkół ponadpodstawowych lub planujesz zostać uczennicą poznańskiej szkoły podstawowej ( klasa VII i VIII) ? Mieszkasz na stałe poza Poznaniem? Dobrze trafiłaś. To miejsce jest stworzone dla Ciebie.
   Nasza bursa umożliwi Tobie rozwijanie zainteresowań, zapewni całodobową opiekę wychowawców, da okazję do uczestniczenia w ciekawych zajęciach, warsztatach rozwijających umiejętności interpersonalne, imprezach i uroczystościach wynikających z tradycji placówki. Tutaj poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie, które przetrwają próbę czasu. Nie zastanawiaj się więc zbyt długo.

Zapraszamy.

„Konsekwencje ekshibicjonizmu internetowego – co i jak publikować?”

« powrót

30.01
2018

W dniu 30.01.2018 r. na terenie naszej placówki odbyły się zajęcia z zakresu profilaktyki cyberzagrozeń oraz bezpiecznego korzystania z przestrzeni wirtualnej zatytułowane „Konsekwencje ekshibicjonizmu internetowego – co i jak publikować?” prowadzone przez p. Sylwię Polcyn. W trakcie spotkania wychowanki miały okazję:
•    bliżej zapoznać się z pojęciem ekshibicjonizm internetowy,
•    wykonać swoje profile na jednym z portali społecznościowych wskazując najistotniejsze, ich zdaniem, informacje o sobie i swoich najbliższych,
•    obejrzeć film dydaktyczny ilustrujący negatywne konsekwencje nadmiernego publikowania prywatnych informacji o sobie i swojej rodzinie,
•    poznać poziomy prywatności w sieciach społecznościowych.