Zamierzasz rozpocząć naukę w jednym z poznańskich szkół ponadpodstawowych lub planujesz zostać uczennicą poznańskiej szkoły podstawowej ( klasa VII i VIII) ? Mieszkasz na stałe poza Poznaniem? Dobrze trafiłaś. To miejsce jest stworzone dla Ciebie.
   Nasza bursa umożliwi Tobie rozwijanie zainteresowań, zapewni całodobową opiekę wychowawców, da okazję do uczestniczenia w ciekawych zajęciach, warsztatach rozwijających umiejętności interpersonalne, imprezach i uroczystościach wynikających z tradycji placówki. Tutaj poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie, które przetrwają próbę czasu. Nie zastanawiaj się więc zbyt długo.

Zapraszamy.

Rok szkolny 2015/16

Nasze najzdolniejsze, najbardziej utalentowane wychowanki

 

Katarzyna Skonecka

•    jest naszą wychowanką od roku szkolnego 2014/2015 

Kasia jest uczennicą II klasy Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu. Oprócz projektowania i szycia jej pasją jest cosplay.
Dzięki zdolnościom plastycznym stworzyła własnoręcznie 50 strojów, które zajmują jej całą garderobę. Pierwsze zetknięcie Kasi z cosplayem miało miejsce latem 2012r., ale były to tylko ubrania z szafy i peruka. Pierwszy własnoręczny cosplay zrobiła w marcu 2013r. Wtedy również rozpoczęła naukę szycia. Umiejętność tę opanowała perfekcyjnie i w bardzo krótkim czasie. Na dowód  tego przedstawiamy dotychczasowe osiągnięcia Kasi:
•    III miejsce w One Day Event 1.2 2013r.
•    I miejsce w One Day Event 2 2013r.
•    I miejsce w Love 2014r.
•    I miejsce w Licon 2 2014r.
•    I miejsce w Kokon 2016 r.
•    I miejsce w ogólnopolskim cosplay Gostkon 2016r.
Gratulujemy talentu!!!

Jeśli chcesz zobaczyć wiecej, zapraszamy pod adres:

www.facebook.com/mikoblacknekocosplay/app/151858328287166/

www.youtube.com/user/EverybodyCosplayNow
 

 

 

Natalia Stachowska

  • jest naszą mieszkanką od roku szkolnego 2014/2015

Natalia jest uczennicą II klasy Zespołu Szkół Gastronomicznych w Poznaniu. Swoją przygodę z gotowaniem rozpoczęła już w gimnazjum, kiedy to stanęła do konkursu i napisała artykuł o swojej pasji do gotowania. Zdobyła wówczas sponsora i stypendium, za które kupiła sobie pierwsze książki kucharskie. Obecnie oprócz nauki, pracuje w restauracji „Magazyn Food Concept” w Poznaniu. Do niedawna pracowała na stanowisku pomocy kuchennej a w grudniu 2015 roku otrzymała awans i pracuje jako samodzielny kucharz!
Natalia uczęszcza na różnego rodzaju kursy (np. Żywienie bezglutenowe) oraz konkursy kulinarne.
W listopadzie 2015 r. zdobyła V miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym o Puchar „Złotej Kurki”.
Natalii gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i nie tylko.

 

 

Paulina Renn

•         jest naszą wychowanką od roku szkolnego 2014/2015

Paulina od najmłodszych lat brała udział w konkursach plastycznych zajmując miejsca w ścisłej czołówce oraz liczne wyróżnienia. Ma wszechstronne zainteresowania począwszy od pisania wierszy, czytania literatury fantazy, śpiewu, projektowania i szycia strojów Ciel'a Phantomhive z Kuroshitsuji po kulturę Japonii, magię, mange, anime, epokę gotycką i wiktoriańską.
Obecnie Paulina uczy się w Technikum Odzieżowym, w II klasie o profilu odzieżowym i rozwija swoje pasje w dziedzinie mody i projektowania.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, zapraszamy pod adres:

www.instagram.com/rozana_lalka/