Zamierzasz rozpocząć naukę w jednym z poznańskich szkół ponadpodstawowych lub planujesz zostać uczennicą poznańskiej szkoły podstawowej ( klasa VII i VIII) ? Mieszkasz na stałe poza Poznaniem? Dobrze trafiłaś. To miejsce jest stworzone dla Ciebie.
   Nasza bursa umożliwi Tobie rozwijanie zainteresowań, zapewni całodobową opiekę wychowawców, da okazję do uczestniczenia w ciekawych zajęciach, warsztatach rozwijających umiejętności interpersonalne, imprezach i uroczystościach wynikających z tradycji placówki. Tutaj poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie, które przetrwają próbę czasu. Nie zastanawiaj się więc zbyt długo.

Zapraszamy.

Rozwijanie wrażliwości na potrzeby innych

« powrót

10.01
2018

10 stycznia 2018 roku odbyły się zajęcia na temat empatii. Wychowankom przybliżone zostało pojęcie empatii, a następnie za pomocą ćwiczeń praktycznych dziewczęta starały się wczuć w sytuację osób przedstawionych na przykładowych zdjęciach. Wychowanki miały możliwość zaprezentowania konkretnej emocji w sposób niewerbalny. Na końcu odbyła się ciekawa dyskusja „ Czy można nauczyć się empatii?” oraz „ Czy każdy człowiek jest w stanie być empatyczny?” :).